Casall

 

Marka CASALL powstała w 1984 roku w Szwecji. Założyciele marki chcą budować równowagę pomiędzy ciałem, sercem i duszą. Aby było to możliwe, konieczne jest dobre samopoczucie i dbanie o swoje ciało. Casall od początku współpracuje z trenerami personalnymi i sportowcami, by móc tworzyć najlepszy sprzęt i odzież, w której użytkownicy będą rewelacyjnie prezentować się i czuć. Projektanci marki posiadają dużą wiedzę na temat treningów, dzięki czemu oferują najlepszy sprzęt do ćwiczeń i odzież sportową. Casall wierzy w połączenie mody i treningu – nic zaskakującego, że w jego strojach kobiety, jak i mężczyźni prezentują się perfekcyjnie i czują przypływ motywacji do ćwiczeń. Warto również nadmienić, że Casall od wielu lat sprzedaje produkty do praktykowania jogi. Jest to zarówno bardzo wygodna odzież jak i różnorodne akcesoria – szeroka gama mat, klocków i pasów.

 

Marka stawia przede wszystkim na znakomitą jakość oraz zrównoważony rozwój. Wybierając produkty Casall mamy pewność, że będą służyły przez długi czas, nawet jeśli będą intensywnie użytkowane. Odzież dedykowana do treningów musi być wygodna – dlatego w ofercie tej marki znajdziemy komfortowe topy, koszulki czy spodnie. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych oraz modeli – szorty, legginsy, tanki, koszulki na ramiączkach, z krótkim lub długim rękawem i wiele innych. W  produktach Casall z pewnością odnajdziesz na nowo inspirację do ćwiczeń i odkryjesz, że sprawia wiele radości.  

 

Warto dodać, że marka Casall dba o zrównoważony rozwój. Firma stawia na innowacyjność, szczerość oraz wysokie standardy etyczne.

Joanna Szczepańska
Joanna Szczepańska

Apparel Sales and Marketing Specialist

Kaja Bieniak
Kaja Bieniak

Kierownik działu Apparel  - ROSSIGNOL, PEAK PERFORMANCE, SAIL RACING


+48 22 749 11 38

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.

 

02-797 Warszawa

ul. Franciszka Klimczaka 1

(wejście A)