Kontakt

Siedziba Firmy

logo PM SPORTPM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
02-146 Warszawa

ul. Komitet Obrony Robotników 48
NIP: 522-10-02-164

Numer konta bankowego:
13 1750 0009 0000 0000 0093 7754

telefon: +48 22 749 11 40
fax: +48 22 749 11 45
e-mail: pmsport@pmsport.com.pl

REKLAMACJE PRODUKTÓW
Adres działu reklamacji:

Centrum Obsługi Reklamacji
WTS Deski
ul. Zaruskiego 8
00-468 Warszawa
 
telefon: +48 601 705 511
e-mail: j.cieciera@pmsport.com.pl

Napisz do nas

Praca

  • DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ROSSIGNOL! Poszukujemy osoby na stanowisko DORADCA KLIENTA marki Rossignol.      

Praca w weekendy, w siechac sklepów sportowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania sportem, narciarstwem,
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności w weekendy.
Oferujemyy:
  • atrakcyjne warunki finansowe: podstawa + prowizja od sprzedaży,
  • szkolenia produktowe.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
m.kozlowski@pmsport.com.pl

  • Poszukujemy sprzedawców do naszych już otwartych jak i otwieranych sklepów Adventure Sports!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
t.marchewka@pmsport.com.pl

Proszę zatytułować maila w następujący sposób:
Praca- nazwa sklepu wraz z lokalizacją.
Na przykład "Praca- Adventure Sports Klif Warszawa"
Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Lokalizacje sklepów:

Warszawa:
Adventure Sports Klif Warszawa
ul. Okopowa 58/72

Gdynia:
Adventure Sports Klif Gdynia
Al. Zycięstwa 256

Kraków:
Adventure Sports Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34

Zakopane:
Pm Sport Pro Shop 
ul. Krupówki 58 

Kontakty

Paweł Minakowski
Product & Sales Manager - RENTAL, NORDIC, SNOWBOARD
Sales - ROSSIGNOL
p.minakowski@pmsport.com.pl / 22 7491136
 
Dominik Gurba 
Brand & Sales Manager - POC, NORTH WAVE
Sales – ROSSIGNOL
d.gurba@pmsport.com.pl / 22 7491137
 
Robert Psiuk
Brand & Sales Manager – DYNASTAR, LANGE
Kierownik departamentu RACING
r.psiuk@pmsport.com.pl / 22 7491139
 
Kaja Bieniak
Kierownik działu Apparel  - ROSSIGNOL, PEAK PERFORMANCE, RIP CURL, SAIL RACING
k.bieniak@pmsport.com.pl  / 22 7491132
 
Emilia Rzeczycka 
Handlowiec, VM – Apparel: ROSSIGNOL, PEAK PERFORMANCE, RIP CURL, SAIL RACING
e.rzeczycka@pmsport.com.pl / 22 7491132
 
Michał Kozłowski 
Specjalista ds. Sieci handlowych
Brand & Sales Manger – JULBO
m.kozlowski@pmsport.com.pl / 22 7491138
 
Dominik Długosz 
Testy narciarskie, eventy
Sales - ROSSIGNOL, POC, NORTH WAVE
d.dlugosz@pmsport.com.pl
 
Maciej Małecki 
Sales - ROSSIGNOL, DYNASTAR, LANGE, JULBO, RIP CURL
m.malecki@pmsport.com.pl
 
Mariusz Ciećwierz 
LOGISTYKA
m.ciecwierz@pmsport.com.pl / 22 7491141
 
Ewelina Babicka 
SEKRETARIAT
e.babicka@pmsport.com.pl / 227491140
 
Izabela Stachowicz
KSIĘGOWOŚĆ
i.stachowicz@pmsport.com.pl / 22 7491135
 
Karolina Trojanowska 
MARKETING MANAGER
k.trojanowska@pmsport.com.pl / 22 7491131
 
Milena Lipińska
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA – PLATFORMA B2B
m.lipinska@pmsport.com.pl
 
Piotr Chmielewski
DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY - ADMINISTRACJA SPRZEDAŻY I PLATFORMY B2B
p.chmielewski@pmsport.com.pl